Jesteś tutaj: Multimedia » Prelekcje » Jednomandatowe Okręgi Wyborcze — Janusz Sanocki

Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

Oddział Wrocławski Kongresu Nowej Prawicy

8 lipca 2015 roku na zaproszenie Kongresu Nowej Prawicy z wrocławianami spotkał się pan Janusz Sanocki, radny powiatu nyskiego, działacz Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych i najbliższy współpracownik pana Pawła Kukiza. Nasz gość obszernie przedstawił swoją wizję pożądanych zmian ustrojowych, wyjaśniając także, dlaczego ruch skupiony wokół artysty nie formułuje innego programu poza koniecznością zmiany ordynacji wyborczej.

Spotkanie otworzył pan Zbigniew Jarząbek, działacz Organizacji Monarchistów Polskich i lider dolnośląskich struktur KNP. W całym kraju w działalność ponad tysiąca stu komitetów referendalnych angażują się także działacze Nowej Prawicy i innych środowisk prawicowych. Z legitymistycznego punktu widzenia warto jednak przypomnieć, że najlepszym lekarstwem na demokrację (ten najgorszy i zawsze zmierzający do degeneracji ustrój, co wiemy już od czasów antycznej Grecji) jest likwidacja demokracji i restauracja władzy prawowitej.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.