Jesteś tutaj: Multimedia » Muzyka » Jesienne videoclipy (listopad AD 2011) — Lord Kula

Jesienne videoclipy

Lord Kula

6 i 7 listopada 2011 roku w serwisie YouTube odbyły się premiery nowych videoclipów, które powstały do utworów skomponowanych przez jednego z głównych reprezentantów ruchu monarchistycznego w Polsce, w życiu artystycznym bardziej znanego pod mrocznym pseudonimem Lord Kula.

Szczególną Państwa uwagę pragniemy zwrócić na utwór dedykowany prezesowi Organizacji Monarchistów Polskich: Quis evadet – A Tribute to Adrian Nikiel. W zgodnej opinii Redakcji niepokojące dźwięki zawarte w tym dziele są jak muzyczny komentarz do obrazu umieszczonego na okładce Abigail – każda inna interpretacja wydaje się zbędna… O takim wyrazie uznania prezes OMP nie mógł nawet marzyć, ale — jak widać – są chwile, gdy rzeczywistość bywa piękniejsza od marzeń.

Na uwagę zasługuje też sam film. Umiejętnie dobrane zdjęcia i fragmenty filmów (w tym również stworzone przez prezesa OMP) podkreślają jedność cywilizacji chrześcijańskiej. Do tego potężna dawka mroku.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi videoclipami: Vive Le Roi, Destroy the Demon of Lust oraz Death to the World1. Lord Kula powrócił w doskonałej formie! A teraz możemy podążyć za nim w paszczę industrialnego szaleństwa.

Zachęcamy do rozpowszechniania:

Wersja audio

Nagranie wideo


1 Ostatni z filmów prezentowany jest w nowej wersji stworzonej w marcu 2020 roku.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.