Jesteś tutaj: Multimedia » Galerie zdjęć » Marcin Wroński — spotkanie autorskie (08.07.2018) — Adrian Nikiel

Marcin Wroński — spotkanie autorskie we Wrocławiu

fot. Adrian Nikiel

Miłośnicy literatury kryminalnej, których przecież nie brakuje wśród ludzi Prawicy, powinni znaleźć czas, aby przeczytać zamknięty już cykl powieści i opowiadań poświęconych prowadzonym w lubelskich realiach śledztwom komisarza Zygmunta Maciejewskiego. Wprawdzie sam bohater dzieł pana Marcina Wrońskiego jest postacią mocno osadzoną w rodzinnym i ideowym kontekście Polskiej Partii Socjalistycznej – ze wszystkimi tego konsekwencjami w sferze wyborów życiowych – ale może również dlatego jest dla nas interesujący.

8 lipca 2018 roku, podczas wrocławskiego Miesiąca Spotkań Autorskich, z miłośnikami swojej twórczości pan Marcin Wroński spotkał się w Mediatece, promując, mówiąc językiem filmu, crossover, czyli zbiór opowiadań stworzonych zarówno przez niego, jak i jego kolegów po piórze: panów Ryszarda Ćwirleja, Roberta Ostaszewskiego i Andrzeja Pilipiuka. Tom Gliny z innej gliny sprawia, że z prawdziwym żalem żegnamy się z tym etapem twórczości mistrza z Lublina. Spotkanie prowadził pan Jacek Antczak.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.