Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Musica Electronica Nova 2017 — konferencja prasowa

Musica Electronica Nova

Narodowe Forum Muzyki

Rozpoczął się ósmy festiwal Musica Electronica Nova – jest to ostatnia edycja, którą kieruje pani Elżbieta Sikora. Od przyszłego roku na stanowisku dyrektora artystycznego zastąpi ją twórca muzyki elektronicznej, pan Piotr Jodlowski. 18 maja 2017 roku podczas konferencji prasowej w Narodowym Forum Muzyki zaprezentowany został program tegorocznych wydarzeń zaplanowanych na najbliższy tydzień. Ich motywem przewodnim jest Tożsamość, a wśród gwiazd festiwalu znaleźli się m.in. multiinstrumentalista Jan Zorn i japońska perkusistka Ikue Mori – artyści współtworzący scenę nowojorską, kompozytorzy i improwizatorzy poruszający się między wieloma stylami muzyki współczesnej. Nie zabraknie także prawykonań utworów polskich kompozytorów.

Z dziennikarzami spotkali się: pp. Elżbieta Sikora, Olga Kończak, Piotr Jodlowski i Jan Zorn. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.