Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Protest przeciwko łamaniu zasad wolnej konkurencji

Protest przeciwko łamaniu zasad wolnej konkurencji

Oddział Wrocławski Kongresu Nowej Prawicy

20 sierpnia 2014 roku działacze Oddziału Wrocławskiego Kongresu Nowej Prawicy zorganizowali protest przy skrzyżowaniu ulic Zygmunta Wróblewskiego i Wystawowej, aby wyrazić stanowczy sprzeciw wobec działań wrocławskiego magistratu związanych z budową podziemnego parkingu obok Hali Stulecia. Okoliczności towarzyszące inwestycji naruszają w rażący sposób zasady wolnej konkurencji. Władze miasta nie chcą ujawnić treści umowy, jaką zawarły ze spółką Budimex Parking Wrocław sp. z o.o., blokując tym samym dostęp obywateli do informacyj na temat warunków współpracy oraz rzeczywistej skali możliwych dopłat. Urzędnicy nie działają jak rzecznicy mieszkańców, którymi być powinni, lecz zachowują się jak obrońcy monopoli i przywilejów. Wszystko to jak zwykle za nasze pieniądze, po to „by żyło się lepiej!” (pytanie tylko — komu?, na pewno nie mieszkańcom).

Udział w proteście wziął również poseł Nowej Prawicy do parlamentu europejskiego, członek Organizacji Monarchistów Polskich, pan Jarosław Iwaszkiewicz. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

protest Nowej Prawicy — fot. Adrian Nikiel

protest Nowej Prawicy — fot. Adrian Nikiel

zdjęcia: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.