Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Pikieta antyaborcyjna (luty AD 2014) — Fundacja PRO — Prawo do Życia

Pikieta antyaborcyjna (luty AD 2014)

Fundacja PRO – Prawo do Życia

1 lutego 2014 roku odbyła się kolejna pikieta zorganizowana przez wrocławskich aktywistów Fundacji PRO — Prawo do Życia. Czy młodym ludziom uda się obudzić sumienia tych parlamentarzystów, którzy uniemożliwiają wprowadzenie pełnej ochrony dzieci od chwili poczęcia?

W tym roku w polskiej prowincji Unii Europejskiej rozpoczyna się rozłożony na dwa lata „maraton wyborczy”. Nie mamy złudzeń: demokracja to ze swojej natury wybór najgorszych z najgorszych, a gdyby wrzucanie kartek do urny wyborczej miało coś zmienić na lepsze, zostałoby zakazane. Musimy jednak kontynuować walkę o życie bezbronnych, dlatego wśród pytań do kandydatów powinny znaleźć się pytania o ich stanowisko odnośnie do niezbędnych zmian w polskim prawie. Jeżeli już zdecydujemy się na udział w wyborach, tym „opium dla ludu”, żądajmy jednoznacznych odpowiedzi! Mimo destrukcyjnej natury systemu demoliberalnego spróbujmy wybrać ludzi o właściwie ukształtowanych sumieniach, rozumiejących, dlaczego demokratyczny przesąd jest złem.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Pikieta Fundacji PRO — Prawo do Życia — fot. Adrian Nikiel

Pikieta Fundacji PRO — Prawo do Życia — fot. Adrian Nikiel

zdjęcia: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.