Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Rozmowa z doktorem Łukaszem Nyslerem — Wrocławska Wszechnica Filozoficzna

Rozmowa z doktorem Łukaszem Nyslerem

Wrocławska Wszechnica Filozoficzna

Szanowni Państwo,

Za nami połowa spotkań zaplanowanych w obecnej edycji Wrocławskiej Wszechnicy Filozoficznej. Dotychczas zrealizowane spotkania uważamy za bardzo udane. Dzięki świetnym prelegentom i wspaniałej, licznie przybywającej publiczności każdy wykład wraz z dopełniającą go dyskusją przeradzają się w filozoficzne święto. Wszystkim gorąco dziękujemy!

Aby podtrzymać zainteresowanie dotychczasowych uczestników spotkań Wrocławskiej Wszechnicy Filozoficznej, ale i żeby zachęcić nowe osoby do uczestniczenia w tych spotkaniach, nagraliśmy krótką rozmowę z panem doktorem Łukaszem Nyslerem, współorganizatorem (obok dra hab. Krzysztofa Szlachcica) i prowadzącym spotkania WWF.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

Chcielibyśmy serdecznie podziękować realizatorowi nagrania, pani Ewie Witczyńskiej oraz Dolnośląskiemu Portalowi Kulturalnemu Brzmienie M. Zachęcamy do polubienia strony Portalu na Facebooku oraz do subskrybowania kanału Portalu na YouTube.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.