Jesteś tutaj: Multimedia » Muzyka » Koncert wrocławski — Skúli / 7oi

Koncert wrocławski

muzykaislandzka.pl

6 maja 2012 r. na scenie koncertowej wrocławskiego Falanstera zagościli artyści z Islandii. Gwiazdą wieczoru był kompozytor i muzyk, który szerzej znany jest pod dość tajemniczym pseudonimem 7oi. W charakterze bardzo miłej dla ucha niespodzianki wystąpił natomiast Skúli – znakomicie wpisujący się swoim występem w falę odwiedzających Polskę songwriterów.

Od przynajmniej kilkunastu miesięcy czołowi islandzcy wykonawcy odwiedzają nasz kraj, zawsze pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenia i rosnące rzesze fanów. Jest w tym również ogromna zasługa portalu www.muzykaislandzka.pl – jeden z redaktorów portalu był nawet managerem zakończonej niedawno trasy.

Mimo pewnych utrudnień, jakie zrzucić należy na karb złośliwości rzeczy martwych, koncert uznać trzeba za bardzo udany. Jeżeli Falanster będzie zapraszał kolejnych artystów tej klasy, przedstawiciele Prawicy (których tym razem na sali było zaledwie paru) powinni bez wahania stawić się na kolejnych koncertach. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.