Jesteś tutaj: Multimedia » Prelekcje » Spotkanie z dr. Markiem Jerzym Minakowskim — Oddział Wrocławski Związku Szlachty Polskiej

Spotkanie z dr. Markiem Jerzym Minakowskim

Oddział Wrocławski Związku Szlachty Polskiej

25 lutego 2017 roku gościem Oddziału Wrocławskiego Związku Szlachty Polskiej był pan dr Marek Jerzy Minakowski, filozof, historyk i genealog, twórca serwisów Genealogia Potomków Sejmu Wielkiego i Wielka Genealogia Minakowskiego, założyciel i pierwszy marszałek Stowarzyszenia Potomków Sejmu Wielkiego, który przedstawił realizowany od kilkunastu lat projekt gromadzący w jednolitej bazie informacje o genealogii i związkach rodzinnych polskiej szlachty i innych wybitnych Polaków. Zbiór danych jest coraz większy dzięki informacjom pochodzącym od tysięcy korespondentów przekazujących informacje z dokumentów rodzinnych i prostujących nieuniknione w takiej pracy błędy. Również spotkanie w Dworze Polskim stało się okazją do zasygnalizowania konieczności wprowadzenia pewnych uzupełnień.

Spotkanie prowadził prezes Oddziału, pan Adam Biliński. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

Spotkanie z dr. Markiem Jerzym Minakowskim — fot. Adrian Nikiel

Spotkanie z dr. Markiem Jerzym Minakowskim — fot. Adrian Nikiel

zdjęcia: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.