Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Kazania na święto Nawiedzenia NMP i III Niedzielę po Zielonych Świątkach AD 2011 — x. Rafał Trytek

Kazania na święto Nawiedzenia NMP i III Niedzielę po Zielonych Świątkach

x. Rafał Trytek

W święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (2 lipca) i w III Niedzielę po Zielonych Świątkach (3 lipca) x. Rafał Trytek wygłosił kazania podczas Mszy Świętych sprawowanych we Wrocławiu i Krakowie. Podkreślił m.in., że lipiec 2011 r. jest miesiącem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jeżeli otworzymy się na działanie Boga, może to okazać się dla wiernych źródłem wielkich łask. Nasz Pan Jezus Chrystus jest bowiem Dobrym Pasterzem, który dba o nas i nasze potrzeby. W tej postawie Kościół i papieże przez wieki naśladowali naszego Pana, odnajdując i przywracając zagubionych do jedności.

Fałszywy ekumenizm modernistów jest z kolei zaprzeczeniem postawy naszego Pana, albowiem moderniści doprowadzili do powszechnej niewiary w to, że Kościół katolicki to jedyny Kościół Chrystusowy, poza którym nie ma zbawienia.

Zapraszamy do zapoznania z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.