Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Kazania na I sobotę marca i III Niedzielę Wielkiego Postu AD 2013 — x. Rafał Trytek

Kazania na I sobotę marca i III Niedzielę Wielkiego Postu

x. Rafał Trytek

2 i 3 marca 2013 roku x. Rafał Trytek wygłosił kazania skierowane do wiernych, którzy zgromadzili się na Mszach Świętych we Wrocławiu i w Krakowie. Podkreślił w nich, że nie ma innych władz nad duszami ludzkimi, jak władza Boga i władza diabła — wobec nich nie można zachować neutralności, trzeba dokonać wyboru. Odrzucenie naszego Pana Jezusa Chrystusa zawsze jest równoznaczne z wyborem szatana. Trzecia droga nie istnieje.

Kto nie jednoczy się wokół Chrystusa, ten rozprasza i wprowadza zamęt. Katolicy muszą zachować jedność w Prawdzie i Miłości — tę jedność, która od śmierci papieża Piusa XII niszczona jest przez uzurpatorów władzy kościelnej. Współczesny, fałszywy ekumenizm prowadzi do fałszywej jedności — każdy modernista tworzy bowiem swoją własną religię.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.