Jesteś tutaj: Multimedia » Prelekcje » Spotkanie autorskie Przemysława Ignaszewskiego

Spotkanie autorskie Przemysława Ignaszewskiego

Empik Renoma

Świąteczna atmosfera to dobra okazja, aby na Portalu Legitymistycznym poruszać także „lżejsze” tematy. Dla naszych Czytelników mamy zatem prezent, który może stać się źródłem znakomitych inspiracyj i życiowych zmian na lepsze.

3 kwietnia 2017 roku we wrocławskim salonie Empik Renoma miłośnicy smacznych kulinariów spotkali się z panem Przemysławem Ignaszewskim, żołnierzem zawodowym, ale przede wszystkim blogerem kulinarnym i sportowcem – od kilku lat promującym niewątpliwe zalety kuchni wegańskiej. Kuchni, co ważne, tworzonej z produktów, jakie każdy Polak ma zapewne na co dzień w lodówce. Z zamiłowania do zdrowego trybu życia powstała xiążka pt. Vegenerata sposób na zdrowie. Biegaj, gotuj, chudnij (wyd. Burda Książki, 2017 r.).

Interesujące i dowcipne treści w tym pięknie wydanym tomie oraz pełne zaangażowania wypowiedzi Vegenerata – podkreślającego, że zarówno zapiski blogerskie, jak i xiążka kucharska są wynikiem jego osobistych prób, przeżyć i doświadczeń – sprawiły, że po spotkaniu do Autora ustawiła się długa kolejka. A my tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.