Jesteś tutaj: Multimedia » Prelekcje » Zmiany w polskim szkolnictwie — spojrzenie dolnośląskiego kuratora — Roman Kowalczyk

Zmiany w polskim szkolnictwie — spojrzenie dolnośląskiego kuratora

Civitas Christiana

Rok po pierwszym spotkaniu z dolnośląskim kuratorem oświaty, panem Romanem Kowalczykiem, wrocławianie mieli kolejną okazję, aby poznać poglądy reprezentanta obozu rządowego na kwestie związane z funkcjonowaniem szkół na terenie województwa. Podczas spotkania 10 września 2018 roku pan Kowalczyk podjął ostrą polemikę z zarzutami pod adresem trwającej reformy oświaty, które formułowane są przez polityków opozycji demokratycznej i sprzyjające im media — wśród głównych adwersarzy najczęściej pojawiało się nazwisko pana Grzegorza Schetyny.

Zachęcamy Czytelników Portalu Legitymistycznego, zwłaszcza zaś rodziców, uczniów i nauczycieli, do zabierania głosu w dyskusji o zagadnieniach omówionych przez naszego gościa. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.