Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Łódź: Idzie Antykomuna

Idzie Antykomuna

Narodowa Łódź

MANIFESTACJA (Idzie Antykomuna)

10 grudnia, godz. 17:00, rozdajemy wlepki manifestacji Idzie Antykomuna.

13 grudnia, godz. 17:00, pikieta w sprawie delegalizacji SLD pod siedzibą partii przy ul. Piotrkowskiej 203/205. W trakcie pikiety happening, a potem niespodzianka.

15 grudnia 2012 r., godz. 17:00, zbieramy się przy Pasażu Schillera w Łodzi, aby pod hasłem „Idzie Antykomuna” ponownie przypomnieć o ofiarach stanu wojennego w Polsce z 13 grudnia 1981 roku — i katach, którzy nie zostali rozliczeni ze swoich zbrodni dokonanych na Polakach.

Nasza inicjatywa to także znakomita okazja do przypomnienia o konieczności obalenia „republiki okrągłego stołu” oraz wyrażenia sprzeciwu przeciwko odbieraniu Polakom wolności i narzucaniu praw przez Unię Europejską. Przypominamy, że 13 grudnia 2007 r. obecnie panująca klasa polityczna podpisała tzw. Traktat Lizboński, ostatecznie rezygnując z polskiej suwerenności na rzecz unijnego superpaństwa.

Mówisz nam: a co mnie obchodzi to, że jacyś tam komuniści nie zostali rozliczeni ze swoich zbrodni sprzed 30 lat i jak to może teraz zmienić moje życie?

Odpowiedź jest prosta: Polska potrzebna jest właśnie Tobie! Polska sprawiedliwa, normalna, wolna, rządzona przez odpowiedzialnych i honorowych przywódców. Walczymy o Ojczyznę naszych marzeń, wolną od komunistycznej spuścizny. Chcemy żyć w narodowym państwie, które będzie wymagało od swojego obywatela aktywizmu i poświęcenia, ale od którego będzie można wymagać godnego życia, pracy i spokojnej starości! Zadaj sobie pytanie: czy w taki kraju teraz żyjesz?

Jeśli to, co mówimy, do Ciebie przemawia, jeśli te wartości nie są Ci obce, to przyjdź 15 grudnia i przejdź z nami w manifestacji.

KONCERT (Gra Antykomuna)

Po manifestacji przygotowaliśmy koncert muzyki patriotycznej i antykomunistycznej.

Gwiazdy wieczoru: PiH oraz Irydion.

Cena biletów (część zysków przekazana zostanie na jeden z łódzkich Domów Dziecka):

— 20 zł (przedsprzedaż)

— 30 zł (w dniu imprezy)

— bonus: możliwość zakupu koszulki Idzie Antykomuna razem z biletem w promocyjnej cenie 20 zł.

Kontakt w sprawie biletów: nowackamagda@o2.pl. Miejsce koncertu zostanie ogłoszone po manifestacji!

Organizatorzy: Narodowa Łódź, Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki, Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Łódź

Patronat: Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, Narodowcy.net, Polityka Narodowa, Magna Polonia

Do zobaczenia!

Antykomuna

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.