Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Zabrze/Katowice: Skandynawowie na festiwalu Ars Cameralis

Skandynawowie na festiwalu Ars Cameralis

myscandynavia.eu

Polecamy Państwa uwadze multidyscyplinarny festiwal sztuki kameralnej Ars Cameralis, który odbywać się będzie na terenie województwa śląskiego w dniach 8-28 listopada 2015 roku.

W ramach XXIV edycji Ars Cameralis wystąpią m.in. szwedzka artystka indie-pop Jennie Abrahamson oraz islandzki poeta Eiríkur Örn Norðdahl.

Koncert Jennie Abrahamson: 12 listopada, godz. 19.00, Szyb Maciej przy ul. Srebrnej 6 w Zabrzu

Od swojego debiutu w 2006 roku pani Jennie Abrahamson wydała już cztery płyty, którymi podbiła nie tylko kraje nordyckie, ale zyskała również uznanie w Europie i Ameryce Północnej. Momentem przełomowym okazała się dla niej trasa koncertowa z panem Piotrem Gabrielem – jej idolem z dzieciństwa. Artystka czerpie inspiracje dla swojej muzyki z lat osiemdziesiątych.

Wydarzenie na Facebooku

Eiríkur Örn Norðdahl: 28 listopada, godz. 19.00, spotkanie w Absurdalnej przy ul. Dworcowej 3 w Katowicach (w ramach Baru Poetów)

Pan Eiríkur Örn Norðdahl – islandzki poeta, prozaik, performer, tłumacz z języka angielskiego.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.