Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Before Eklektik Session

Before Eklektik Session

Eklektik Session

W połowie października pod hasłem Boxed we Wrocławiu ruszy dziesiąta edycja festiwalu Eklektik Session. Gościem specjalnym wydarzenia będzie pochodzący z Nigerii pan Dele Sosimi, znany m.in. ze współpracy z wybitnym multiinstrumentalistą Felą Kutim. Przed nami zapowiedź festiwalu – w ramach cyklu Eklektik Room 22 sierpnia 2020 roku w ogrodzie hotelu Puro zagrają panowie Marcin Lamch, Piotr Gospodarczyk i dyrektor artystyczny festiwalu Radosław „Bond” Bednarz.

Piknik z Eklektik Art Poufs

Tym razem rejestracja improwizowanego spotkania w ramach Eklektik Room przeniesie się z ul. Czystej wprost na dziedziniec hotelu Puro przy ul. Pawła Włodkowica 6 – tegorocznego partnera platformy artystycznej i festiwalu Eklektik Session.

Wydarzenie rozpocznie się piknikiem na trawie: będzie można rozsiąść się wygodnie na pufach zaprojektowanych przez panią Monikę Tatianę Idzikowską, designerkę i kuratorkę cyklu wystaw Czysta Sztuka w Eklektik Art.

Projekcja w ogrodzie

Następnie odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu Pen.Paint.Pitch. Materiał z performansu Jerzego Treita z Radosławem Bednarzem został zarejestrowany 15 lipca w przestrzeni Eklektik Art. Premiera filmu odbędzie się w Internecie 25 sierpnia.

Pan Jerzy Treit przeznaczył dwie prace na papierze, które powstały w trakcie działania, na aukcję charytatywną, która odbędzie się zaraz po projekcji filmu. Wylicytowana kwota trafi w całości na konto fundacji Eklektik Art Charity na cele statutowe.

Piknik Eklektik Art na dziedzińcu hotelu Puro przy ul. Włodkowica:

godz. 18.00 prezentacja designu hand-made / pufy

godz. 19.00 pokaz filmu Pen.Paint.Pitch

godz. 20.00 Eklektik Room #5: Lamch/Gospodarczyk/Bond

Bilety w formie cegiełek na rzecz fundacji Eklektik Art Charity, organizatora cyklu Eklektik Room o charakterze non-profit.

Głównym założeniem działalności fundacji Eklektik Art Charity jest prezentacja i promocja twórców, ich muzyki oraz sztuki jako naturalnych elementów otaczającego nas świata. Kontynuacją tych założeń jest przestrzeń Eklektik Art. Po więcej informacji zapraszamy na eklektiksession.com.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.