Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Łódź: Białe Miasteczko przeciwko dewiacjom

Białe Miasteczko przeciwko dewiacjom

Młodzież Wszechpolska / Obóz Narodowo-Radykalny

W imieniu łódzkiego Koła Młodzieży Wszechpolskiej oraz Brygady Łódzkiej Obozu Narodowo-Radykalnego serdecznie zapraszamy wszystkich łodzian 20 kwietnia 2013 roku, godz. 13:15, na Pasaż Rubinsteina przy ul. Piotrkowskiej, gdzie odbędzie się happening Białe Miasteczko przeciwko dewiacjom.

Już w najbliższą sobotę łódzkie środowiska homosexualistów oraz lewaków pod przykrywką Trzeciego Marszu Równości będą promowały dewiacje na ulicach naszego miasta. Jak co roku będą mamić nas sloganami o równości i tolerancji tylko po to, aby przez legalizację związków partnerskich zrealizować ostatni postulat tzw. taktyki trzech kroków, która niestety przyniosła rezultaty na zachodzie oraz północy Europy. Doskonale wiemy, że realizacje taktyki, o której wspominamy, oznacza możliwość adopcji dzieci przez pary homosexualne oraz obniżenie inicjacji seksualnej do 13 roku życia (ostatni postulat Janusza Palikota z Ruchu Poparcia Samego Siebie).

W związku z nowelizacją ustawy o zgromadzeniach publicznych, która weszła w życie po ostatnim Marszu Niepodległości, musieliśmy zdecydować się w tym roku na inną formę sprzeciwu wobec promocji homo wartości. Tak było w latach poprzednich:

2012: http://www.youtube.com/watch?v=Nkbyy_4k0mw

2011: http://www.youtube.com/watch?v=Rt0cB8I4HYQ

BIAŁE MIASTECZKO jest oficjalnie zarejestrowanym w Urzędzie Miasta Łodzi happeningiem. Apelujemy do wszystkich naszych sympatyków, aby na tę pikietę przebrać się w strój w jak największym stopniu przypominający lekarza/ pielęgniarkę. MILE WIDZIANY JEDNOLITY BIAŁY UBIÓR, GUMOWE RĘKAWICZKI ORAZ LEKARSKA MASECZKA NA TWARZ, LUB INNA FORMA ZAKRYCIA TWARZY (oczywiście, aby niczym nie zarazić się od dewiantów, którzy tego dnia będą zgromadzeni kilkadziesiąt metrów dalej). Podczas happeningu będziemy informować społeczeństwo o zagrożeniach płynących z promocji homoseksualizmu, np. takich jak rozprzestrzeniania się wirusa HIV w środowiskach lewackich itp. Zamierzamy dotrzeć do społeczeństwa przez ciekawy happening, rozdawanie materiałów informacyjnych oraz w odpowiednim momencie skandowanie haseł.

Biale miasteczko

Oczywiście jako organizatorzy przypominamy o dyscyplinie, jakiej wymaga się od uczestników naszych zgromadzeń oraz zakazie używania środków pirotechnicznych (wymogi nowej ustawy), prosimy także o pozostawienie barw klubowych w domach.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/172429622911707/?fref=ts

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.