Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Koncert „Björk po polsku”

Koncert „Björk po polsku”

Studio Inicjatyw Twórczych

Studio Inicjatyw Twórczych serdecznie zaprasza na koncert piosenek Björk – granych wyłącznie na instrumentach akustycznych – w polskim tłumaczeniu i w nowych aranżacjach, który odbędzie się w Klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6 w Warszawie.

To, co w Björk jest najbardziej fascynujące, to ciągłe przekraczanie artystycznych granic. To ciągłe wytyczanie nowych muzycznych (i nie tylko) ścieżek, które dla innych są inspiracją i wzorem. To podporządkowanie swojej pasji twórczej ideom – i stawianie ich na pierwszym miejscu.

Udział biorą: Agata Warda – wokal, Tomasz Krezymon – piano, Paweł Stankiewicz – gitary, Szymon Linette – perkusja.

Koncert Björk po polsku – Bjerki, czyli ballady i romanse oraz lullaby wynika z fascynacji twórczością artystki. Wszystko, czego Björk „dotyka”, naznaczone jest jej indywidualnością – niezależnie od tego, czy w danym momencie jest wokalistką, kompozytorką, aranżerką, aktorką czy producentką. Jej utwory nigdy nie są dziełami zamkniętymi. Ciągle ewoluują, żyją własnym życiem, inspirują. Wielokrotnie prezentowane są przez nią w nowych wersjach, w zmienionych, zupełnie innych niż wcześniej znane składach instrumentalnych.

19 stycznia 2015 r., godz. 19.30 – Klub Harenda, ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa. Bilety: 20 zł.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.