Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Koncert Molly Nilsson na Distorted Festival

Koncert Molly Nilsson na Distorted Festival

Distorted Animals booking

Molly Nilsson – fenomenowi Szwedki mamy okazję przyglądać się od kilku lat, w czasie których zapraszaliśmy ją do Polski wielokrotnie. Delikatne, podszyte chłodem, a jednocześnie emocjonalne i brutalnie szczere piosenki powoli przesączyły się na cały świat. Obyło się bez agencji PR-owych, bookerów, wywiadów, sesji zdjęciowych i innych szołbizowych klisz. Molly Nilsson się nie narzuca. Sama odpowiada za produkcję i tłoczenie kolejnych płyt, sama odpowiada za swoje klipy, sama organizuje swoje trasy koncertowe. Sama wybiera, gdzie zagra, tym bardziej miło nam, że jedyny w tym roku polski koncert odbędzie się na Distorted Festival. Zwłaszcza że zdążyliśmy już zżyć się z doskonałym zeszłorocznym albumem Zenith.

Better Person – Adama Byczkowskiego przedstawiać nie trzeba. Zaczynał w Kyst, potem grywał z Pictorial Candi czy Olivierem Heimem. W tym roku doczekaliśmy się pierwszej EP-ki Better Person, czyli It’s Only You. Bedroom pop to zdecydowanie za wąska szufladka na tę muzykę, to pop przeszłości i przyszłości zarazem.

15 października 2016 roku:

godz. 21.00 Better Person

godz. 22.00 Molly Nilsson

Bilety: 40 zł

Klub Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22, Warszawa

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.