Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Katowice: Dlaczego Austriacka Szkoła Ekonomii?

Dlaczego Austriacka Szkoła Ekonomii?

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii w Katowicach

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych ekonomią i naukami społecznymi na pierwsze spotkanie Klubu w roku akademickim 2019/2020. Spotkanie odbędzie się 30 października 2019 roku o godz. 18.30 w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 14 (sala 227).

W tym roku chcemy zaproponować nową formułę spotkań. Od października do czerwca będziemy się spotykać na seminarium poświęconym lekturze największego ekonomicznego dzieła Murraya Rothbarda – Man, Economy, and State (tytuł polski: Ekonomia wolnego rynku).

Planujemy spotykać się co dwa tygodnie i za każdym razem rozmawiać o jednym rozdziale Ekonomii wolnego rynku bądź jego części. Tym razem zajmiemy się rozdziałem pierwszym pt. Podstawy ludzkiego działania. Serdecznie prosimy, by każdy uczestnik przed seminarium zapoznał się wstępnie z tekstem, a także wziął go ze sobą na spotkanie. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany udziałem, a nie ma dostępu do książki – prosimy o kontakt. Na pewno coś wymyślimy.

Spotkanie poprowadzi pan Przemysław Rapka, doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.