Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Dolny Śląsk: Dni Kultury Szwedzkiej na Dolnym Śląsku

Dni Kultury Szwedzkiej na Dolnym Śląsku

Stowarzyszenie Polsko-Szwedzkie „Tillsammans”

W tym roku Dni Kultury Szwedzkiej na Dolnym Śląsku odbędą się już po raz 18.

Polecamy wszystkim miłośnikom Szwecji i Skandynawii to interdyscyplinarne wydarzenie, na które składa się cykl wystaw, wykładów i prelekcji, przedstawień teatralnych, pokazów multimedialnych, warsztatów, konkursów, pokazów filmów, lekcji szwedzkiego.

DKS swoim zasięgiem obejmują dziewięć miast Dolnego Śląska: Wrocław, Oleśnicę, Brzeg, Kamienną Górę, Oławę, Świdnicę, Jawor, Wałbrzych i Syców, a ich program dostosowany jest zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych odbiorców.

Zaplanowane imprezy odbywać się będą od 2 marca do 30 kwietnia 2012 r.

Wrocław (2 marca — 30 kwietnia)

Brzeg (15 marca)

Jawor (19 marca)

Kamienna Góra (21 marca)

Oleśnica (22 marca — 30 kwietnia)

Oława (26 marca)

Syców (30 marca)

Świdnica (12 kwietnia)

Wałbrzych (17 kwietnia)

Zapraszam na wyjątkowy film „Jak w niebie” w reżyserii Kaya Pollaka, który kończy 18. Dni Kultury Szwedzkiej na Dolnym Śląsku. Film był nominowany do Oscara. Projekcja 25 kwietnia, godz. 18:00, w Kinie Konesera w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Oleśnicy, ul. Jana Kochanowskiego 4. Bilety: 13 zł. Zachęcamy gorąco do obejrzenie tego filmu.

Organizatorami Dni Kultury Szwedzkiej są Biuro „Siljan” Elżbieta Towarnicka i Stowarzyszenie Polsko-Szwedzkie „Tillsammans”. Ambasada Szwecji objęła honorowy patronat nad imprezą.

Więcej informacyj na stronie http://tillsammans.strefa.pl./dks.htm. Do pobrania programy Dni dla wyżej wymienionych miast.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.