Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Świat w 2025. Scenariusze Narodowej Rady Wywiadu USA

Świat w 2025. Scenariusze Narodowej Rady Wywiadu USA

Jarosław Sadłocha

Dolnośląski Ośrodek Studiów Strategicznych ma zaszczyt zaprosić na Dolnośląskie Forum Międzynarodowe, które odbędzie się 17 lutego br. o godzinie 19 we Wrocławiu. Miejscem spotkania jest Empik przy ul. Świdnickiej 40, który mieści się w Domu Handlowym Renoma na III piętrze.

Tematem spotkania jest dyskusja na temat książki pt. „Świat w 2025. Scenariusze Narodowej Rady Wywiadu USA”. Informacje na jej temat zamieszczone są na stronie internetowej: http://swiat2025.eu/. Dyskusja obejmować będzie również przemyślenia poszczególnych badaczy, publicystów i analityków na temat prognozy stosunków międzynarodowych w najbliższej przyszłości. Wśród dyskutantów znajdują się m.in.: Józef Pinior (UE), red. Tomasz Gabiś, prof. Piotr Wrzecioniarz (PWr), dr Andrzej Polus (UWr) i dr Wojciech Kazanecki (DWSLiT). Spotkanie będzie prowadził dr Wojciech Kazanecki.

 

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.