Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Co łączy drapacze chmur i kryzysy gospodarcze?

Co łączy drapacze chmur i kryzysy gospodarcze?

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” / Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” i Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu serdecznie zapraszają na spotkanie otwarte, które odbędzie się 10 czerwca 2016 r. o godz. 17.30 w sali 102 budynku E Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Komandorskiej 118/120 we Wrocławiu (wejście także od ul. Kamiennej).

Co mają ze sobą wspólnego wieżowce i kryzysy? Dlaczego Empire State Building nazywano przez lata Empty State Building? Czy bicie rekordów wysokości przez kolejne drapacze chmur oznacza gospodarcze prosperity? O nieoczywistych zależnościach między monumentalnymi wysokościowcami a procesami gospodarczymi opowie pan Mateusz Błaszczyk.

Pan Mateusz Błaszczyk – ur. w 1989 roku, studiował filologię polską i historię na Uniwersytecie Warszawskim; z zawodu redaktor językowy, z zamiłowania komentator rzeczywistości społeczno-politycznej, z przekonania wolnościowiec; publicysta i współredaktor portalu Obiektywizm.pl, sympatyk twórczości i myśli Ayn Rand; członek warszawskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber i KASE Warszawa.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.