Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Dzień Otwarty w Narodowym Forum Muzyki

Dzień Otwarty w Narodowym Forum Muzyki

Narodowe Forum Muzyki

Dzień otwarty w Narodowym Forum Muzyki

Plac Wolności 1, Wrocław

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Narodowego Forum Muzyki 5 września 2015 roku. W każdej z czterech sal odbywać się będą koncerty zespołów NFM.

Na wydarzenia w godzinach od 11.00 do 15.30 wstęp wolny. Zastrzegamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Na wieczorne koncerty wstęp jest płatny.

Bezpłatne miejscówki na prezentacje zespołów NFM dostępne będą bezpośrednio przed koncertami. Miejscówki na widownię w Sali Głównej NFM będą udostępnione na stoiskach w holu głównym na godzinę przed koncertami, miejscówki na koncerty kameralne można będzie odebrać bezpośrednio przy wejściu do danej sali pół godziny przed występem. Ilość miejscówek na każdy koncert jest równa liczbie miejsc siedzących na sali.

Wejście do NFM (od strony placu Wolności) otwarte będzie od godziny 10.00.

fot. Łukasz Rajchert

Osoby, które zechcą zwiedzić wnętrze Narodowego Forum Muzyki, informujemy, że w budynku może równocześnie przebywać ograniczona liczba zwiedzających. Ten warunek jest podyktowany względami bezpieczeństwa.

Od 16.00 do 18.30 z powodów technicznych publiczność nie będzie mogła przebywać wewnątrz obiektu.

Na placu Wolności przed Narodowym Forum Muzyki od godz. 10.00 do 20.00 zostanie zaprezentowana interaktywna instalacja WHITE BOX ukazująca NFM jako przestrzeń otwartą dla muzyki. Finałem projektu będzie multimedialny spektakl o 21.30 – wystąpią: Chór Chłopięcy NFM, skrzypaczka, tancerka, a główna fasada Narodowego Forum Muzyki ożyje dzięki projekcji mappingu oraz muzyce p. Marcina Cichego (wstęp wolny, czas trwania około 20 minut).

NFM zamykamy dla gości 30 minut po zakończeniu koncertu p. Franciszka Tristano.

fot. Łukasz Rajchert

Informacja o Narodowym Forum Muzyki
program koncertów w NFM — 5 września 2015

zdjęcia: Łukasz Rajchert

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.