Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: „Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia” — spotkanie autorskie

„Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia” — spotkanie autorskie

Empik Renoma

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panem Jarosławem Mikołajem Skoczniem, autorem książki Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia, które odbędzie się 5 maja 2016 roku o godz. 18.00 na scenie Empik Renoma przy ul. Świdnickiej 40 we Wrocławiu.

W ciągu ponad dekady, która minęła od śmierci Zdzisława Beksińskiego, na rynku wydawniczym pojawiło się wiele tytułów dotyczących życia sanockiego artysty. Najnowszy z nich – Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia (wyd. Mawit Druk, Warszawa 2016) – prezentuje się na tym tle wyjątkowo. Książka łączy fragmenty tworzonego w latach 1993-2005 dziennika twórcy ze szczerą rozmową z jego wieloletnim przyjacielem, panem Wiesławem Banachem. W poruszający sposób są tutaj podejmowane kwestie choroby, samotności i przemijania.

Spotkanie autorskie

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.