Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Urodziny Eklektik Art

Urodziny Eklektik Art

Eklektik Art

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was na urodziny Eklektik Art. W programie dwa koncerty premierowe nowego projektu NGOMADS oraz wernisaż wystawy fotograficznej pt. ZANZIBAR by Silent Witness.

Przez pierwszy rok działalności przestrzeni Eklektik Art udało się zorganizować wiele wydarzeń: cykliczny Eklektik Room, wystawy z serii Czysta Sztuka, festiwal Eklektik Session 2020 BOXED, prezentację Empathic Design oraz spotkania.

Co czeka nas w nadchodzącym roku? Gorąco zapraszamy na eklektyczny weekend 26-27 lutego 2021 roku o godz. 19.00, do zobaczenia przy ul. Czystej 4 we Wrocławiu!

NGOMADS: premiera

Ngoma to szeroko pojęte określenie bębnów używanych w centralnej i wschodniej części Afryki. NGOMADS z kolei to nowe alternatywne trio, które nie ograniczając się do instrumentów perkusyjnych, korzysta z szerokiego wachlarza możliwości kreowania brzmienia. Znani z aktywności na wielu polach panowie Łukasz Dembiński (Foliba, Ŝanĝo), Radosław „Bond” Bednarz (Silent Witness, Hang Em High, Miloopa) oraz Piotr Gospodarczyk (Szkoła Rytmu, Uni Orchestra) wybierają się w bliżej nieokreśloną podróż…

Utwory z premierowej Ep’ki NGOMADS zostały zarejestrowane na żywo w przestrzeni Eklektik Art we Wrocławiu w listopadzie 2020 r. Materiał zmiksował pan Roli Mosimann, współpracujący z platformą i festiwalem Eklektik Session. W zeszłym roku artysta otrzymał nagrodę „Człowieka ze Złotym Uchem” podczas dwunastej edycji festiwalu producentów muzycznych Soundedit.

Koncerty premierowe NGOMADS odbędą się 26 lutego oraz 27 lutego w ramach I urodzin przestrzeni Eklektik Art. Oficjalna premiera płyty zaplanowana jest 1 marca. Już dziś można obejrzeć videoclip Magic Dreams.

*****

Zanzibar to przede wszystkim kolory. Nasycone, jaskrawe, żywe. Poprzez uwarunkowania historyczno-geograficzne Zanzibar w podstawowych odcieniach czerni i bieli tworzy autentyczną opowieść wciągającą swego słuchacza jeszcze bardziej.

Silent Witness

Wernisaż wystawy fotograficznej ZANZIBAR by Silent Witness odbędzie się 26 lutego.

Eklektik Art nie jest oczywistą formą przestrzeni koncertowej czy też wystawienniczej, nie jest to również galeria w ogólnym rozumieniu tego słowa. Jest to przestrzeń stworzona do współodczuwania dźwięków, kolorów, do inspirowania i promowania twórców. Eklektik Art to miejsce do dzielenia się pięknem muzyki oraz pogłębionego odbioru sztuki. Zapraszamy.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.