Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Eklektik Session 2016

Eklektik Session 2016

Eklektik Session

Eklektik Session 2016

Tegoroczna odsłona Eklektik Session odbędzie się 19 czerwca 2016 roku na terenach przemysłowych Wrocławia przy ulicy Fabrycznej 10. Chcemy nie tyle otworzyć „nową” przestrzeń, ile sami odkryć i wpisać się w historyczne miejsce z poszanowaniem jego autentycznej aury i klimatu. ES 2016 jest częścią obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Zapraszamy Państwa do Wrocławskiego Parku Przemysłowego na premierowe wydarzenia przygotowane przez artystów z Niderlandów, Francji, Norwegii, Rosji, Chin, Anglii, Niemiec oraz oczywiście z Polski. W tym roku międzynarodową platformę artystów Eklektik Session zasilą m.in.: Loup Barrow, Tomasz Bloch, Jan Bang, Zapp4, Guo Gan, Agim Dżeljljli, Jan Emil Młynarski, Miloopa.

Man Machine to hasło przewodnie tegorocznej odsłony Eklektik Session. To również motyw koncertu finałowego Eklektik Orchestry. Performance odbędzie się na scenie głównej przed halą A3, jedną z najstarszych zachowanych na terenie WPP. Fasada ogromnej budowli posłuży jako ekran dla interaktywnego video-mappingu przygotowanego ze studiem Lune.xyz. Bohaterami koncertu będą wybitni goście festiwalu, którzy dołączą do polskich artystów, tworząc po raz kolejny jedyną w swoim rodzaju Eklektyczną Orkiestrę pod dyrekcją pomysłodawcy Eklekitk Session, pana Radosława „Bonda” Bednarza, tym razem eksplorującą zagadnienia relacji człowieka i maszyny.

Jest nam niezwykle miło po raz kolejny zaprosić do udziału i współtworzenia atmosfery unikatowej inicjatywy artystycznej, która zdążyła się wpisać na stałe do kalendarza wydarzeń kulturalnych we Wrocławiu. Wracając nieco do wspomnień przemysłowego Breslau, zatapiając się w stukot i echa maszyn, zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju festiwal na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

Bilety: ES2016.evenea.pl.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.