Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Kraków/Warszawa: Koncerty Molly Nilsson

Koncerty Molly Nilsson

Front Row Heroes, Shameless/Limitless / Distorted Club

Po pięciu długich latach Molly Nilsson powraca do Polski

Żaden inny artysta w naszych czasach nie łączy undergroundowego statusu i międzynarodowej sławy w ten sposób, w jaki udaje się to pani Molly Nilsson. Umiejętność osobistego i wciągającego słuchacza mówienia od serca pozwala jej idealnie – z empatią i jednocześnie humorem – opisywać życie.

Molly robi to po swojemu. Powraca z nową płytą, trafnie zatytułowaną Extreme, z muzyką niosącą nadzieję wszystkim zagubionym w niepewnych czasach. Litera X służy do zaznaczania miejsca, to skrzyżowanie. To coś z przeszłości, coś ex-. Były kochanek to po prostu „ex”. X to coś ekstra, coś ekscytującego. Generacja X. Z Archiwum X. X to nieznane. X jest Extreme.

Extreme to dziesiąta płyta w dorobku Molly Nilsson. Nagrywana w pandemii płyta jest emanacją furii i miłości. Przepełniona radością i oferująca pocieszenie. To płyta na nasze czasy. To też płyta o potędze; nie o miłości do potęgi, ale o potędze miłości. Witajcie w świecie Molly Nilsson.

Front Row Heroes, Shameless/Limitless:

16 maja 2022 r., godz. 20.00 – Klub RE, ul. Świętego Krzyża 4, Kraków

Distorted Club:

17 maja 2022 r., godz. 20.00 – Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa (+ Apostille)

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.