Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Fed a kryzys finansowy okiem szkoły austriackiej

Fed a kryzys finansowy okiem szkoły austriackiej

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” / Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” oraz Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu zapraszają na spotkanie, którego tematem będzie wpływ polityki pieniężnej Rezerwy Federalnej na ostatni kryzys finansowy w Stanach Zjednoczonych. Referat, będący wstępem do dyskusji, wygłosi autor obronionej w tym roku pracy magisterskiej na ten temat – pan Kamil Czternaścik.

Spotkanie odbędzie się 4 listopada 2014 roku, godz. 18.00, w sali 212 budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (ul. Komandorska 118/120).

Pan Kamil Czternaścik jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, gdzie uzyskał tytuł magistra w zakresie nauk o finansach. W przeszłości współpracował z Instytutem Misesa, a od dwóch lat związany jest z branżą bankową, gdzie zajmuje się doskonaleniem procesów i analizą biznesową.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, także dla osób spoza Uniwersytetu. Zachęcamy do skorzystania z planu kampusu uczelni.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.