Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Inflacja prawa

Inflacja prawa

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” / Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” oraz Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu zapraszają na kolejne spotkanie. W czasie prelekcji, będącej wstępem do dyskusji, dowiemy się, jak „ilość prawa” obowiązującego obecnie w Polsce ma się do systemów prawnych innych krajów, a także jak pod tym względem wypadamy w porównaniu z innymi epokami historycznymi. Które przepisy są szczególnie skomplikowane, często zmieniane i szkodliwe? Jaki wpływ na gospodarkę i życie zwykłych ludzi ma inflacja prawa? Ile kosztuje nas nadmiar przepisów? O tym wszystkim opowie pan Grzegorz Kryg, student czwartego roku prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2014 roku, godz. 18.00, w sali 212 budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (ul. Komandorska 118/120).

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, także dla osób spoza Uniwersytetu. Zachęcamy do skorzystania z planu kampusu uczelni.

Wydarzenie na Facebooku

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.