Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Islandzki wulkan znów wybuchnie

Islandzki wulkan znów wybuchnie

Studencki Klub Islandzki UW

Wasz ulubiony serwis poświęcony kulturze islandzkiej i Studencki Klub Islandzki UW zapraszają na najlepszą imprezę islandzką tego lata!

17 czerwca Islandczycy obchodzą swoje święto narodowe, a 24 czerwca z okazji letniego przesilenia celebrują noc świętojańską. My łączymy te dwa święta w największe polsko-islandzkie party, jakie widziała Warszawa!

W jaki sposób? Będziecie mogli wypić islandzkie drinki, zjeść islandzkie przysmaki, ubrać się islandzko: zachęcamy do trójkolorowych strojów (granatowy-czerwony-biały), pięknych skandynawskich sweterków lub najbardziej hipsterskich zestawów, jakie kojarzą Wam się z Islandią.

Do islandzkiej zabawy zachęci Was Fairyboy Lumiere!

Fairyboy jest surrealistyczny, eklektyczny, lubi sikać na skały i grać dziwną muzykę. Często budzi się rano i nie wie o co chodzi. Nie jest zbyt na poważnie ani na serio. W wolnym czasie przerzuca wróżki i opal z Islandii do Polski. Kręci video-pejzaże, uwielbia ludzi tańczących w ciemnościach.

Zabierajcie znajomych i wpadajcie do Chmur, które na jeden wieczór zmienią się w Islandię. Tej imprezy na pewno nie zatrzyma wybuch Eyjafjallajökull!

28 czerwca 2013 r., godz. 20.00 wstęp: 5 zł.

Chmury, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/175212575979023

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.