Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Białystok: Czy kapitał ma narodowość?

Czy kapitał ma narodowość?

Stowarzyszenie KoLiber / Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii

Oddział Białystok Stowarzyszenia KoLiber wraz z Klubem Austriackiej Szkoły Ekonomii w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić na debatę pt. Czy kapitał ma narodowość?, która odbędzie się w Auli Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 63 15 października 2014 roku, godz. 16.00.

Prelegentami w debacie będą:

pan prof. dr hab. Henryk Wnorowski – dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB,

pan dr hab. Robert Władysław Ciborowski, prof. UwB – prorektor UwB ds. ekonomicznych,

pan Krzysztof Bosak – członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, poseł na Sejm RP V kadencji,

pan Zbigniew Sulewski – ekspert Centrum im. Adama Smitha ds. rozwoju obszarów zacofanych ekonomicznie oraz rynków wschodnich.

Debata ma dotyczyć bardzo głośnego ostatnio tematu związanego min. z dylematem prywatyzacji polskich spółek strategicznych, obaw co do wykupu ziemi, banków i firm przez podmioty zagraniczne, generalnego zagadnienia działania wolnego rynku jako remedium na wszelkie problemy etc.

Po debacie zaplanowane jest spotkanie otwarte Oddziału Białystok Stowarzyszenia KoLiber, na które chcielibyśmy zaprosić sympatyków i przyszłych członków Stowarzyszenia chcących z nami współpracować, jak i dowiedzieć się czegoś więcej o stowarzyszeniu.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.