Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Koncert Agnieszki Obel

Koncert Agnieszki Obel

Agencja Artystyczna Go Ahead

Koncert duńskiej wokalistki Agnieszki Obel odbędzie się 11 stycznia 2014 roku w klubie Palladium przy ul. Złotej 9 w Warszawie. Początek koncertu o godz. 20.00.

Pani Agnieszka Obel odwiedzi nasz kraj w ramach trasy promocyjnej albumu Aventine. To drugi krążek w dyskografii Dunki, następca świetnie przyjętego przez krytykę debiutu Philharmonics z 2010 r. Obel, która pochodzi z Kopenhagi, na co dzień mieszka w Berlinie. Tu też powstawał jej najnowszy krążek. Artystka sama napisała, zaaranżowała i wyprodukowała album w Chalk Wood Studios między styczniem i majem 2013 r.

Cena biletów: 85 zł (parter) / 95 zł (balkon).

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Agnieszka Obel urodziła się w Kopenhadze w rodzinie o muzycznych tradycjach. W dzieciństwie uczyła się gry na fortepianie. W wieku siedmiu lat zaczęła śpiewać i grać na gitarze basowej w zespole. Później dzięki pomocy duńskiego muzyka i producenta Eltona Theandera Obel założyła w Kopenhadze zespół Sohio. Po kilku latach współpracy artystka postanowiła zadebiutować jako solowa artystka. Materiał na debiutancką płytę Philharmonics (2010) Agnieszka Obel skomponowała, nagrała i wyprodukowała samodzielnie. Album zdobył przychylność europejskich krytyków.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.