Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Koncert Brother Firetribe

Koncert Brother Firetribe

Knock Out Productions

12 października 2017 roku we wrocławskim klubie Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56 wystąpi Brother Firetribe (w składzie grupy Emppu Vuorinen z Nightwish). Będzie to jedyny występ zespołu w naszym kraju w trakcie jesiennej trasy koncertowej po Europie. W roli supportu zaprezentuje się fińska hardrockowa grupa Shiraz Lane.

Zapraszamy:

godz. 19.00-19.45 – Shiraz Lane

godz. 20.15 – Brother Firetribe

Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu

http://knockoutprod.net/sklep – kolekcjonerskie, www.eventim.pl

Brother Firetribe – grają, jakby pochodzili z Kalifornii albo Nowego Jorku z przełomu lat 70. i 80. XX wieku, ale na co dzień rezydują znacznie bliżej nas, w Helsinkach. Świetnych melodii i solówek w ich piosenkach nie brakuje. Te dostarcza (między innymi) nie kto inny, jak Emppu Vuorinen. Jubileusz piętnastolecia istnienia siewcy hardrockowej zarazy i dobrej zabawy ze stolicy Finlandii uczczą zarówno koncertami, jak i płytą zatytułowaną Sunbound, czwartą w dorobku. Lubicie dobrą zabawę? Muzycy z Krainy Tysiąca Jezior naprawdę wiedzą, jak ją rozkręcić.

Shiraz Lane – grają z werwą starych Gunsów i Mötleyów, bije z ich muzyki miłość do dobrej zabawy oraz całkowity luz. Jest też w niej mnóstwo melodii. Jednak piosenki Shiraz Lane nie powstały w słonecznej Kalifornii, lecz w dość chłodnej Finlandii. Pierwsze napisano na początku drugiej dekady XXI wieku, ale mniej więcej koło roku 2015 skład ustabilizował się na tyle, że Finowie mogli zacząć myśleć o zajęciu się muzyką na poważnie. Kwintet z Vantaa wydał EP-kę pt. Be The Slave Or Be The Change. Media i wydawcy od razu zorientowali się, że mają do czynienia z kapelą, jakiej dawno nie było. Rok 2016 to debiutancka płyta For Crying Out Loud, która stała się sensacją w Finlandii oraz zebrała doskonałe noty w niemieckim „Metal Hammerze”. Obecnie Shiraz Lane przygotowuje drugi album. Jeśli chcecie się wyluzować, koniecznie ich zobaczcie.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.