Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Highasakite na festiwalu Electronic Beats

Highasakite na festiwalu Electronic Beats

Ambasada Królestwa Norwegii

27 lutego 2015 roku, godz. 19.00, na festiwalu Electronic Beats wystąpi gwiazda z Norwegii – zespół Highasakite. Jego debiut pt. Silent Treatment w wielu skandynawskich zestawieniach uznawany jest za najlepszą płytę 2014 roku. Zespół znalazł się na prestiżowej liście Hot 100 australijskiego radia Triple J.

Koncert Highasakite odbędzie się w klubie Palladium przy ul. Złotej 9 w Warszawie1.

Już trzeci rok z rzędu australijski kanał radiowy Triple J zaprosił publiczność na całym świecie do głosowania na największe przeboje światowej muzyki roku. Highasakite jest jednym z dwóch norweskich zespołów (obok Röyksopp), które trafiły na listę Hot 100 za rok 2014. Oddano ponad dwa miliony głosów ze 188 krajów. Norwegia zajęła piąte miejsce – tuż za Australią, Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią i Nową Zelandią.


1 Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy to wydarzenie, dziwiąc się jednocześnie, kto wpadł na pomysł, aby festiwale muzyczne organizować w trakcie Wielkiego Postu — przypis redakcji Portalu Legitymistycznego.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.