Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa: Koncert Myrry Rós

Koncert Myrry Rós

Sen Pszczoły

Sen Pszczoły zaprasza na niepowtarzalny, akustyczny koncert islandzkiej piosenkarki i songwriterki Myrry Rós. Jako support wystąpi dwoje artystów z Australii: Owls Of The Swamp i Phia.

9 lutego 2012 r., godz. 21:00.

Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3, Warszawa.

Bilety do kupienia w klubie od 26 stycznia 2012 r. codziennie (oprócz poniedziałków) od godz. 18:00. Ceny: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu.

Kilka słów o artystce.

Myrra Rós: Po zawieszeniu działalności zespołu Andvari, Myrra skupiła się na solowej karierze, która powoli nabiera tempa. Materiał na album już prawie gotowy i wkrótce ujrzy światło dzienne. Artystka niedawno zakończyła kompletowanie zespołu – brzmienie jej muzyki podczas polskiej trasy koncertowej wzbogaci wiolonczela, perkusja i gitara basowa. Artystka podbiła serca wszystkich koncertami w ramach Iceland Airwaves Festival; coraz częściej podróżuje za granicę, by tam dzielić się swoją twórczością. Niedawno była gościem berlińskiego Melodica Acoustic Festival.

Myrra Rós to jedna z najbardziej cenionych songwriterek w Islandii. Pisze piosenki zarówno po islandzku, jak i po angielsku; najlepiej czuje się w klimatach folkowych, akustycznych kompozycji. Jej muzyka chwyta ze serca swoją prostotą i szczerością.

Więcej informacyj na:

https://www.facebook.com/myrrarosmusic

http://www.myspace.com/myrraros

http://www.muzykaislandzka.pl/web/2011/08/21/myrra-ros-muzyczna-pocztowka-z-islandii/

Link do wydarzenia promującego koncert na FB: https://www.facebook.com/events/118640098251222.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.