Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Warszawa/Kraków: Koncerty Sólveig Matthildur

Koncerty Sólveig Matthildur

Klubokawiarnia Chmury / Klub RE

Tajemnicza, mroczna i mistyczna. Mimo że twórczości pani Sólveig Matthildur towarzyszą smutek i melancholia, to jednak za sprawą talentu, wyobraźni i wrażliwości oraz umiejętnego przekładania emocji na język dźwięków artystce udaje się budować mocno zmysłowe i pociągające kompozycje. Kompozycje, które hipnotyzują sensualnym klimatem, odpowiednio budowanym napięciem i głębią.

Sólveig Matthildur stworzyła dzieło trudne i melancholijne, a przy tym bardzo poetyckie i piękne, stanowiące intymny lament krwawiącej osobowości. Jej talent lśni i błyszczy, choć otoczony jest bólem i mrokiem.

Sólveig Matthildur to producentka muzyczna i artystka w syntezatorowym projekcie Kælan Mikla. Po przeprowadzce do Berlina w 2016 roku stworzyła solowy projekt Sólveig Matthildur.

Koncerty w Polsce:

24 listopada 2019 roku, godz. 20.00, Klubokawiarnia Chmury, ul. 11 Listopada 22, Warszawa. Bilety: 20 zł. (+ zespół Bukowicz)

27 listopada 2019 roku, godz. 20.00, Klub RE, ul. Św. Krzyża 4, Kraków. Bilety: 25/30 zł. (+ Hante)

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.