Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Polska: Mani Orrason po raz pierwszy w Polsce

Mani Orrason po raz pierwszy w Polsce

Soundvík

Pan Mani Orrason to islandzki wokalista, autor utworów i muzyk urodzony 24 grudnia 1997 roku. Debiutancką płytę wydał w kwietniu 2015 r. w znanym islandzkim wydawnictwie Record Records. Na rodzimej scenie po raz pierwszy pojawił się z singlem pt. Fed All My Days, który szybko trafił na szczyt tamtejszej listy przebojów, będąc tam przez kolejne dwa tygodnie. Muzyk w tym samym roku w plebiscycie słuchaczy otrzymał nominację do tytułów najlepszego debiutanta roku oraz najlepszego videoclipu roku.

W wieku piętnastu lat Mani napisał, nagrał i wyprodukował samodzielnie w domu swój pierwszy album, grając na każdym instrumencie. Mixy zrealizowane zostały w Sytland Studios. Później artysta kontaktował się z każdym wydawnictwem na wyspie, co zakończyło się kontraktem z Record Records.

Po sukcesie debiutanckiego albumu Mani Orrason odbył trasę po Islandii i Niemczech, występując zarówno solo, jak i z zespołem. We wrześniu 2016 r. wydał w Niemczech epkę, co wiązało się również z zagraniem koncertów promocyjnych na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii i oczywiście na Islandii.

W 2017 roku artysta planuje opublikować kolejny album. Mani Orrason po raz pierwszy wystąpi w Polsce, gdzie zaprezentuje swoją twórczość w solowej, akustycznej odsłonie.

22 marca, godz. 19.00 – Klubokawiarnia Meskalina, Stary Rynek 6, Poznań, bilety: 15/20 zł

23 marca, godz. 19.00 – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Poznańska 2, Kleszczewo, wstęp wolny

24 marca, godz. 19.00 – Klubokawiarnia Aquarium, ul. 3 Maja 11 (na piętrze), Bielsko-Biała, bilety: 15 zł

25 marca, godz. 20.00 – Klub Alchemia, ul. Estery 5, Kraków, bilety: bilety: 15/20 zł

26 marca, godz. 19.00 – Spóźniony Słowik, ul. Jana Długosza 10, Nowy Sącz, bilety: 15/20 zł

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.