Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław/Lutomia Górna/Kalisz: Masoneria polska po II wojnie światowej

Masoneria polska po II wojnie światowej

Instytut Pamięci Narodowej

23 stycznia 2012 r., godz. 17:00, w siedzibie stowarzyszenia Civitas Christiana we Wrocławiu (ul. Kuźnicza 11/13, I piętro, sala konferencyjna) odbędzie się spotkanie z panem dr. Norbertem Wójtowiczem z Oddziału IPN we Wrocławiu, działaczem Organizacji Monarchistów Polskich, który przedstawi wykład pt. Masoneria polska po II wojnie światowej.

30 stycznia 2012 r., godz. 16:00, w świetlicy wiejskiej w Lutomii Górnej (powiat świdnicki) odbędzie się kolejne spotkanie z panem dr. Wójtowiczem, także poświęcone losom polskiego wolnomularstwa po II wojnie światowej. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie dla Lutomii Górnej „W cieniu Wielkiej Sowy”.

1 lutego 2012 r., godz. 18:00, w kaliskim Klubie Komoda (ul. Niecała 6a) odbędzie się trzecie z cyklu spotkań na temat polskiego wolnomularstwa. Spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie „Homini” w ramach cyklicznych spotkań kameralnych z kulturą pod hasłem „Coolturalne środy”.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.