Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Brzeg: Mennictwo piastowskie na Śląsku

Oddział Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego we Wrocławiu (wydawca półrocznika „Wrocławskie Zapiski Numizmatyczne”) oraz Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu mają zaszczyt zaprosić na
Sympozjum odbędzie się w Muzeum Piastów Śląskich (pl. Zamkowy 1) 5 i 6 lipca 2025 roku. Prosimy zapoznać się z jego programem, w którym znalazły się też dwa wystąpienia pani kustosz Anny Techmańskiej, zastępcy dyrektora Muzeum.

![]() | Program X Sympozjum WZN (Brzeg 2025) |