Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Mikołajki w Pawilonie Czterech Kopuł

Mikołajki w Pawilonie Czterech Kopuł

Muzeum Sztuki Współczesnej

Muzeum Sztuki Współczesnej – Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu

ul. Wystawowa 1

Mikołajki w Pawilonie Czterech Kopuł

6 grudnia 2015 roku

godz. 12.00-16.00

W związku z ogromnym zainteresowaniem Pawilonem Czterech Kopuł zapraszamy na specjalne „mikołajkowe” zwiedzanie budynku. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych (bez zapisów). Na zwiedzających czekać będą wolontariusze, którzy oprowadzą Państwa po budynku i odpowiedzą na pytania.

Dla dzieci: Mikołaj w Pawilonie Czterech Kopuł

godz. 13.00-14.00

Wieść niesie, że 6 grudnia święty Mikołaj zawita do Pawilonu Czterech Kopuł. A że nikt nie zdradził, o której godzinie to nastąpi, więc oczekiwanie na świętego wypełnimy zabawami. Na uczestników czekają zagadki, kalambury i przygody opisane w legendach. Dodajmy, że oprócz św. Mikołaja w Pawilonie Czterech Kopuł pojawią się jego pomocnicy – anioł i śnieżynki. A co z reniferami? Kto wie, może i one na chwilę wpadną. Zabawę poprowadzi pan Sławomir Ortyl w asyście pomocników św. Mikołaja. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat. Wstęp wolny, obowiązują zapisy w Dziale Oświatowym (tel. 71 372 51 48).

fot. W. Rogowicz

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.