Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Noc Muzeów w Muzeum Miejskim

Noc Muzeów w Muzeum Miejskim Wrocławia

Muzeum Miejskie Wrocławia

14 maja 2022 roku serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów – od godz. 18.00 do 23.30 – do oddziałów Muzeum Miejskiego Wrocławia:

Muzeum Sztuki Mieszczańskiej, Stary Ratusz, Rynek

Muzeum Sztuki Medalierskiej i Muzeum Historyczne, Pałac Królewski, ul. Kazimierza Wielkiego 35

Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego, pl. Wolności 7a

Muzeum Militariów i Muzeum Archeologiczne, Arsenał Miejski, ul. Antoniego Cieszyńskiego 9

Muzeum Sztuki Cmentarnej na Starym Cmentarzu Żydowskim będzie nieczynne.

W Pałacu Królewskim, na dziedzińcu, zostanie otwarty kiermasz wydawnictw Muzeum Miejskiego Wrocławia – możliwość nabycia publikacji w promocyjnych cenach.

Wśród przecenionych wydawnictw znajdziemy: Piwo we Wrocławiu (25 zł), Kultura na plakacie (10 zł), Marilyn Monroe (5 zł). Z wydawnictw medalierskich po 1zł: Odznaki i oznaczenia Ludowego Wojska Polskiego, Matejko znany i nieznany, Złotnictwo z kolekcji Jana Matejki, Odznaki i medale miast polskich, Medale wrocławskie 1945–1980. Po 5 zł: Medalierskie portrety wrocławian (tom I, II i III), Signum libri decorum. Wrocławianie w ekslibrisie (tom I, II i III). Do nabycia będą także słodkie pamiątki w postaci krówek, a także coś dla najmłodszych i nie tylko: lalki wycinanki, zakładki oraz kartki pocztowe. Zapraszamy do stoiska.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.