Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Polska: Spotkania autorskie Monsa Kallentofta

Spotkania autorskie Monsa Kallentofta

Wydawnictwo REBIS

4 kwietnia trafiła do naszych xięgarń nowa powieść pana Monsa Kallentofta zatytułowana Zło budzi się wiosną, z komisarz Malin Fors w roli głównej.

Nota o książce:

Wiosenne słońce świeci nad Linköpingiem. Na lazurowym niebie krążą jaskółki, tulipany na straganach cieszą oczy wszystkimi kolorami tęczy. Zmęczeni zimą mieszkańcy wyszli z domów, by przysiąść w ogródkach kawiarnianych na rynku. Tę sielską ciszę, nagle rozdziera przeraźliwy wybuch…

W tym samym momencie, gdy cały dobrze znany świat na zewnątrz wali się w gruzy, komisarz Malin Fors stoi nad trumną swojej matki i próbuje wzbudzić w sobie smutek, którego nie czuje. Nie ma jednak czasu, by się nad tym zastanawiać. W wybuchu zginęły dwie dziewczynki, a ich matka została ciężko ranna. Malin musi poprowadzić śledztwo i znaleźć sprawcę, który być może szykuje kolejny zamach…

Miłośnikom kryminalnych historyj M. Kallentofta polecamy również spotkania z autorem, który odwiedzi Polskę w ramach promocji xiążki. Autor odwiedzi Warszawę, Poznań i Gdańsk, gdzie spotka się z czytelnikami:

17 kwietnia 2012 r. — w Warszawie, godz. 18:00, w Empiku Junior, ul. Marszałkowska 116/122

18 kwietnia — w Poznaniu, o godz. 18:00, w Księgarni Powszechnej, Stary Rynek 63

19 kwietnia — w Gdańsku, o godz. 17:00, w Bibliotece Manhattan, Al. Grunwaldzka 82

O autorze:

Mons Kallentoft, okrzyknięty nowym królem skandynawskiej powieści kryminalnej, urodził się w roku 1968. Dorastał w Linköpingu. Do kariery pisarza dochodził przez pracę w reklamie i dziennikarstwo. Debiutował w roku 2000 powieścią Pesetas, za którą otrzymał nagrodę Katapultpriset, przyznawaną przez Związek Pisarzy Szwedzkich. Potem napisał jeszcze kilka dobrze przyjętych przez krytykę xiążek obyczajowych. Jego kryminały cieszą się uznaniem krytyków i trafiają na pierwsze miejsca list bestsellerów. Do tej pory nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się: Ofiara w środku zimy, Śmierć letnią porą i Jesienna sonata.

http://www.monskallentoft.se http://www.twitter.com/Kallentoft

Strona Wydawnictwa REBIS: www.rebis.com.pl

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.