Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Naród, narodowość i nacjonalizm w pracach Ludwiga von Misesa i Friedricha Augusta von Hayeka

Naród, narodowość i nacjonalizm w pracach Ludwiga von Misesa i Friedricha Augusta von Hayeka

Stowarzyszenie KoLiber / Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu / Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis”

Oddział Wrocławski Stowarzyszenia KoLiber, Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu i Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” zapraszają na wykład pana Przemysława Hankusa pt. Naród, narodowość i nacjonalizm w pracach Ludwiga von Misesa i Friedricha Augusta von Hayeka.

Spotkanie odbędzie się 15 maja 2018 r. o godz. 18.00 w sali 10 budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Komandorskiej 118/120 we Wrocławiu (plan kampusu).

Przemysław Hankus – doktorant w Zakładzie Polityki Zagranicznej RP Instytutu Studiów Międzynarodowych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego (jego zainteresowania badawcze to przede wszystkim procesy secesjonistyczne, w szczególności w Katalonii i Szkocji), prezes Zarządu Stowarzyszenia Libertariańskiego, tłumacz i autor tekstów naukowych o tematyce libertariańskiej oraz z zakresu austriackiej szkoły ekonomii, współpracownik Instytutu Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa, był jednym z ekspertów Blogosfery PAFERE.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.