Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław/Warszawa: Festiwal ONE Music

Festiwal ONE Music

Good Taste Production

Już 2 października 2014 roku we Wrocławiu oraz 4 października w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja ONE Music Festival. Jedynego takiego festiwalu w Polsce, który oscyluje wokół szeroko pojętej muzyki funk/groove/jazz/pop. ONE Music Festival to festiwal, który rozpoczyna kolejny sezon koncertowy agencji Good Taste Production – pełen dźwięków o najlepszym smaku i muzycznych emocji. Ten jeden dzień zapadnie w pamięć na długo – oprócz serwowanego przez organizatorów line-up’u uczestnicy będą mieli również niepowtarzalną okazję występu na wielkiej scenie. Po wszystkich koncertach odbędzie się jam session z udziałem artystów występujących na festiwalu.

Wśród występujących jest Dirty Loops – założony w 2009 roku, a odkryty dzięki portalowi YouTube fenomen szwedzkiej muzyki. Zespół tworzą przyjaciele i muzycy – Jonasz (śpiew i klawisze), Henryk (bas) oraz Aaron (perkusja), którzy niezwykłą wirtuozerią tworzą wybitne, groove’owe brzmienie.

Dla nich pop to niezwykle plastyczna w swojej prostocie forma, z której można wyciągnąć melodię i przebudować wszystko dookoła. Zupełnie bezpretensjonalnie gestem artysty biorą coś, co jest powszechne i oczywiste i zmieniają to w nadal przystępną, ale nieoczywistą, skomplikowaną, niemal awangardową jazz-funkową perełkę. Jak dla mnie mogliby grać covery do końca świata, trochę go w ten sposób naprawiając, gdyby nie to, że ich własne utwory każą wyczekiwać albumu z niecierpliwością. (Głos Wielkopolski)

2 października 2014, godz. 17.00 – Klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19, Wrocław

4 października 2014, godz. 17.00 – Klub Palladium, ul. Złota 9, Warszawa

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.