Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Gliwice: Nils Petter Molvær Group na PalmJazz Festival

Nils Petter Molvær Group na PalmJazz Festival

PalmJazz Festival

PalmJazz Festival budują widzowie i artyści. Wybraliśmy tych twórców, którzy prezentują najwyższe wartości muzyczne. Koncertem otwarcia festiwalu będzie występ Nils Petter Molvær Group – 6 października 2022 roku, godz. 19.00.

Pan Mikołaj Piotr Molvær, norweski trębacz, kompozytor i producent muzyczny, po raz pierwszy wystąpił na naszym festiwalu dokładnie dziesięć lat temu, w październiku 2012 r. Od tamtej pory gościł w Gliwicach jeszcze dwukrotnie, zbierając komplety publiczności. Norweg w swojej twórczości miksuje: jazz, ambient, house, electronic, etno i pop. Łączy w efektowną fuzję wiele gatunków, dąży przy tym do uzyskania możliwie głębokiej intensywności dźwięków oraz ilustracyjności muzyki. Właśnie z powodu tak bogatych i różnorodnych inspiracji jego płyty i koncerty od ponad 25 lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie, w szczególności od autorskiego debiutu fonograficznego w roku 1998. Nils Petter Molvær Group na PalmJazz 2022 to przede wszystkim Wasz wybór.

Bilety: 90 zł. Bilety ulgowe przysługują młodzieży, studentom, rencistom i seniorom. Do zobaczenia na PalmJazz Festival.

Centrum Kultury Jazovia, Rynek 10, Gliwice

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.