Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Pieniądz – źródło wszelkiego zła?

Pieniądz – źródło wszelkiego zła?

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu, Stowarzyszenie Libertariańskie

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii we Wrocławiu, Stowarzyszenie Libertariańskie, portal Obiektywizm.pl oraz Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” mają zaszczyt zaprosić Państwa na wykład pana profesora Andrzeja Bernsteina pt. Pieniądz – źródło wszelkiego zła?, który odbędzie się 5 kwietnia 2017 roku o godz. 18.30 w sali 1 budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Komandorskiej 118/120 we Wrocławiu (wejście od ul. Kamiennej).

Podczas wykładu nasz gość podejmie rozważania na temat pieniądza, jego roli i użyteczności w gospodarce, jednocześnie starając się odpowiedzieć na pytanie: czy to pieniądz jest odpowiedzialny za wszelkie zło i niesprawiedliwość dzisiejszego świata? Wykład i dyskusja po wykładzie będą prowadzone w języku angielskim.

Prof. Andrzej Bernstein jest naukowcem specjalizującym się w filozofii obiektywizmu. Jest autorem kilku książek, w tym The Capitalist Manifest czy Capitalism Unbound. Współpracuje z Instytutem Ayn Rand oraz współprowadzi cotygodniowy programu radiowy Objectively Speaking.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.