Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Druga pikieta za nowelizacją „Ustawy o planowaniu rodziny”

Druga pikieta za nowelizacją „Ustawy o planowaniu rodziny”

Fundacja PRO - Prawo do Życia

Druga pikieta za nowelizacją Ustawy o planowaniu rodziny

Zapraszamy: 25 października 2012 r., godz. 17:00-18:00, ul Oławska 2 we Wrocławiu.

Gromadzimy się, aby dodać odwagi posłom Platformy Obywatelskiej!

Zabijanie chorych dzieci to coś najgorszego, co możemy sobie wyobrazić. Takie praktyki przypominają najgorsze czasy reżimów totalitarnych. To rzecz haniebna. Chcemy, żeby ta hańba zniknęła z ustawodawstwa polskiego.

Organizujemy zgromadzenie publiczne na ul. Oławskiej, przed biurami poselskimi PO we Wrocławiu, aby uświadomić posłom, że nie mogą głosować za zabijaniem.

Jesteśmy ludźmi sumienia. Dajmy świadectwo, żeby tych wahających się i tych, którzy się boją, skłonić do dokonywania dobrych wyborów.

Z jednej strony posłowie znajdują się pod mocnym naciskiem środowisk proaborcyjnych. Są to m.in. media w rodzaju „Gazety Wyborczej”, a także władze klubu Platformy Obywatelskiej. Z drugiej strony — większość Polaków wie, że aborcja nie jest „mniejszym złem”. To zło przykrywane paplaniną o tzw. kompromisie aborcyjnym.

Wierzymy, że posłowie z naszym wsparciem spełnią swój obowiązek i staną w obronie najsłabszych.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.