Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Zgierz: Pikieta antykomunistyczna

Pikieta antykomunistyczna

Narodowy Zgierz

7 grudnia 2013 roku, godz. 16:00, przed Urzędem Miasta Zgierza (plac Jana Pawła II 16) odbędzie się zorganizowana przez Narodowy Zgierz pikieta antykomunistyczna. Będziemy protestować przeciw propagowaniu zbrodniczej ideologii komunizmu.

Konferencja prasowa odbędzie się na początku pikiety.

Grudzień jest miesiącem, który za sprawą komunistów zapisał się w historii Polski wyjątkowo krwawymi zgłoskami. W 1970 i 1981 roku to właśnie w grudniu „ludowe wojsko” strzelało do własnych rodaków w obronie władzy przyniesionej do naszego kraju na bagnetach Armii Sowieckiej.

Zbrodnie komuny nigdy nie zostały rozliczone. Komunizm na świecie pochłonął 70 milionów istnień ludzkich, w tym kilkadziesiąt tysięcy najlepszych Polaków, pochodzących ze społecznych elit. Dzisiaj byli aparatczycy Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej zajmują wysokie stanowiska w administracji państwowej, parlamencie, sądownictwie. Sierpy i młoty pojawiają się na manifestacjach postkomunistycznego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Komuniści nadal patronują ulicom, placom i szkołom. Działa Komunistyczna Partia Polski. Siły lewicowo-liberalne od 2004 roku wpychają nasz kraj w zależność od władz Unii Europejskiej w Brukseli, które promują lewackie antywartości, sprzeczne z duchem naszego Narodu.

Zapraszamy na manifestację wszystkich tych, którym dobro naszej Ojczyzny i pamięć o ofiarach komuny leżą na sercach.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.