Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Konferencje i prelekcje » Wrocław: Pikieta Fundacji PRO — Prawo do Życia

Pikieta Fundacji PRO — Prawo do Życia

Fundacja PRO — Prawo do Życia

Pikieta Fundacji PRO – Prawo do Życia

14 marca 2017 r., od godz. 16.30 do 17.30, czekamy na Państwa przed szpitalem specjalistycznym im. Antoniego Falkiewicza przy ul. Warszawskiej 2 we Wrocławiu. W latach 2009-2015 wykonano tam 19 aborcji.

Dla wielu chorych dzieci badania prenatalne to wyrok śmierci. Matki poddawane są presji, aby pozbyć się „problemu”, zabijając dziecko przed jego narodzeniem. Aborcja jest przeprowadzana w publicznych szpitalach za publiczne pieniądze i z naszych składek zdrowotnych. Dzieci często giną w drugiej połowie ciąży, kiedy są duże i dobrze rozwinięte – wywołuje się poród, w którego czasie dziecko ma umrzeć. Zapraszamy — nie może Państwa zabraknąć. Czekamy od strony ul. Biegłej.

Spotkanie zostało odwołane w wyniku presji ze strony lewaków: 16 marca 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z panią Rebeką Kiessling, która została poczęta w wyniku gwałtu i żyje tylko dlatego, że ówczesne prawo zakazywało aborcji we wszystkich przypadkach i przewidywało sankcje karne dla matki za zabicie dziecka. Spotkanie odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Uniwersyteckiej 22/26 w sali 418A.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.